Є питання?
МИ ONLINE

Свято Михаїла

картинка посту 06-01-2023

Літо дарує нам радість довгих сонячних днів, коли вся земля, природа, спів птахів піднімаються до неба. Так і душа людини найбільше розгорнута до неба і зірок в прекрасні літні ночі. Але приходить час серпневого зорепаду, ніби час падіння зірок на землю. В нас є легенда що саме із зірки був створений меч Архангела Михаіла . І діткам ми показуємо, де ховаються зорі, що долітають до землі, коли розрізаємо яблуко навпіл- в середині ховається зірка. Починаючи з 21 вересня у світі проходять святкування дня Михаіла. В Україні його святкують 21 листопада. Осінь. Літо згорнуло усі свої розкоші і з осіннім листом впало на землю, ховаючи сонячні промені, запахи і звуки як скарби у землю, День став коротшим і сила сонця починає пломеніти у наших серцях,що несуть тепло, радість і світло.

Темрява як таємний, нерозпізнаний дракон виповзає з тіней, що стають більшими і страхають більше у темну пору. Наші емоції і думки теж підпорядковуються всім природнім процесам і діям. І тому саме свято Архангела Михаіла покликано розбудити нас у власній свідомій боротьбі з таємним драконом, що вповзає сумнівами та страхами у душу.

Сяючий меч Михаіла як переможна віра в добро, Божу всеперемагаючу силу і сердечну любов несемо ми в собі..тоді кожен може відчути себе Михаілом. Наш непростий час-війна-стали прямим доказом цієї вічноі боротьби на різних планах, на землі, в країні в душі кожного хто на стороні Добра, хто у душі і совісті – Михаіл!.
Звичайно дітям у садочку ми готуємо свято Михаіла, гаючи у лицаря на білому коні, у золотому шоломі на голові, у червоному плащі і з золотим мечем у руці. Лицар у хороводі, казках, віршах, іграх, легендах, покликаний витримати бій з лютим драконом,що все спалює злим вогнем.і отримати перемогу! Лицар звільняє людей, землі, принцесу з полону дракона і всі стають радісними і живуть довго і щасливо, а в казках все може закінчитися весіллям. Хоровод плавно переходить в казку на столі, яку діти переживають усією душею. А потім як Михаіл, ми всі виходимо на вулицю , щоб подолати прешкоди , перемогти дракона, допомогти одне одному і як винагороду отримати посвяту у лицарі, плащ і яблуко. У кожному садочку свій сценарій але всіх об’єднує одна ідея Мужності, сміливості, честі що кожен лицар повинен нести у серці, коли долає перешкоди. Для дітей це завжди чесні переживання, і вони ще довго потім можуть співати пісень про Михаіла і після свята.
На червоних на вітрилах ми йдемо за Михаілом,
довіряєм Михаілу долю вірную свою.
Михаіле Ангел Божий , знаю ти нам допоможеш,
не дозволиш Михаіле нам загинути в бою.

Попередній пост
Наступний пост
Фото вчителя
Ведуча вихователька
Плахтина Олена Степанівна
Освіта:
Вища
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Досвід:
6 років

Пані Олена, садовниця, ведуча вихователька, яка несе світлу ідею створення такого затишного гніздечка для щасливих діток із 2013 року. Для вихованців садочку вона берегиня, а для батьків - справжній авторитет. Окрім виховання дітей, цікавиться психотерапією і любить антропософію, чим радо ділиться із іншими вихователями, батьками та дорослими, які шукають себе.

Фото вчителя
Вчителька
Василюк Мирослава Миколаївна
Освіта:
Перекладач, викладач
Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія»
Досвід:
6 років

Мирослава, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Маючи практичний досвід у сферах викладання, перекладу, організації бізнесу та просвітницької діяльності, у 2016 р. започаткувала заняття не лише для власної доньки, а й для інших дітей, які потребують всебічного розвитку і живого навчання на основі вальдорфської педагогіки. «Мені цікаво все, особливо щось нове і здорове, тому коли побачила вальдорфську педагогіку і відчула її вплив на себе, зрозуміла, що це новий і здоровий напрям, який відкриває постійно нові горизонти та розвиток як для дітей, так і для вчителя. Окрім дітей, люблю свою сім’ю та подорожувати з ними, багато читаю та ходжу в походи в гори»

Фото вчителя
Психологиня
Якимчук Світлана Миколаївна
Освіта:
Психолог, логопед
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Досвід:
6 років

Світлана, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 6-9 років. Через велике прагнення організувати вальдорфську школу у Рівному і дати сину сучасну європейську освіту, надихнулася на створення вальдорфських класів для першачків у 2021 році. «Дуже люблю дітей. Почала працювати з ними ще під час навчання в університеті. В мене завжди була ідея створити такі заняття, на яких діти не просто будуть вчитися, а творчо, гармонійно, душевно та духовно розвиватися та зростати. Саме такими є наші вальдорфські класи»

Фото вчителя
Вчителька
Крупко Олена Ігорівна
Освіта:
Економіст, бухгалтер
Національний університет водного господарства та природокористування
Національний університет водного господарства та природокористування
Досвід:
5 роки

Олена, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Зацікавившись альтернативною освітою та бажаючи найкращого для своєї доньки, проводить здорові гармонійні заняття на основі вальдорфської педагогіки та організовує дозвілля для школярів із радістю та задоволенням. «Як мама завжди мріяла про творчу школу для своєї доньки і зараз щаслива, що вона тут. Як учитель - радію, що можу пізнавати цей дивовижний світ разом з дітьми. Також люблю бути на природі, люблю готувати. Цііную кожну хвилину проведену зі своєю сім’єю»