Є питання?
МИ ONLINE
Освітній центр для дорослих
Про-семінар з вальдорфської педагогіки

 

Підготовка вчителів, вихователів та батьків до освіти майбутнього, яка поширена у всьому світі і діє в Україні на державному рівні з 2001 року.
Це перший крок , який знайомить рівнян із вальдорфською педагогікою і дає можливість продовжити навчання на Всеукраїнському вальдорфському семінарі. Набір студентів відбувається щороку до травня, групи відкриті з можливістю долучитися та отриманням сертифікатів.
Навчальний воркшоп «Образ класного вчителя у вальдорфській школі»
Воркшопи з вальдорфської педагогіки
Детальніший розгляд і заглиблення у теми про-семінару, які дозволяють у теорії і на практиці познайомитися із собою, відчути філософію та дух вальдорфської педагогіки і навчитися використовувати здорові методи для виховання своїх дітей. Воршопи відбуваються щомісяця на базі сімейного простору «Райце сад».
Лекції-бесіди для батьків
Обговорення нагальних потреб у здоровому розвитку дітей, попередження проблем сучасного спілкування та виховання дітей, пошук рішень
Сімейні майстер класи
Творчі зустрічі для родин по проведенню свят, створення природніх іграшок, рукоділля, казкотерапія, арттерапія, соціальні ігри та інші зцілюючі взаємодії поколінь.
Терапія для дорослих

 

  • — Безкоштовні 2-денні семінари із травмопедагогіки щомісяця
  • — “Культурне дозвілля” терапевтичні групи по рукоділлю та малюванню
  • — Біографічний курс «Зцілення життєписом»
  • — Індивідуальні психотерапевтичні консультації
  • — Консультації з виховання дітей

Відео-матеріали

Випускний «Райце саду» 2021
Відкритий набір у перший клас!
Навчальний воркшоп «Музика у вальдорфському просторі»
Весняні зайчата. Техніка сухого валяння.
Весняні малюки-вербочки
Різдвяний вертеп
Свято ліхтариків. Райце-сад. Рівне 2020
Підйом на Говерлу 2020
Свято врожаю
Фото вчителя
Ведуча вихователька
Плахтина Олена Степанівна
Освіта:
Вища
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Досвід:
6 років

Пані Олена, садовниця, ведуча вихователька, яка несе світлу ідею створення такого затишного гніздечка для щасливих діток із 2013 року. Для вихованців садочку вона берегиня, а для батьків - справжній авторитет. Окрім виховання дітей, цікавиться психотерапією і любить антропософію, чим радо ділиться із іншими вихователями, батьками та дорослими, які шукають себе.

Фото вчителя
Вчителька
Василюк Мирослава Миколаївна
Освіта:
Перекладач, викладач
Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія»
Досвід:
6 років

Мирослава, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Маючи практичний досвід у сферах викладання, перекладу, організації бізнесу та просвітницької діяльності, у 2016 р. започаткувала заняття не лише для власної доньки, а й для інших дітей, які потребують всебічного розвитку і живого навчання на основі вальдорфської педагогіки. «Мені цікаво все, особливо щось нове і здорове, тому коли побачила вальдорфську педагогіку і відчула її вплив на себе, зрозуміла, що це новий і здоровий напрям, який відкриває постійно нові горизонти та розвиток як для дітей, так і для вчителя. Окрім дітей, люблю свою сім’ю та подорожувати з ними, багато читаю та ходжу в походи в гори»

Фото вчителя
Психологиня
Якимчук Світлана Миколаївна
Освіта:
Психолог, логопед
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Досвід:
6 років

Світлана, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 6-9 років. Через велике прагнення організувати вальдорфську школу у Рівному і дати сину сучасну європейську освіту, надихнулася на створення вальдорфських класів для першачків у 2021 році. «Дуже люблю дітей. Почала працювати з ними ще під час навчання в університеті. В мене завжди була ідея створити такі заняття, на яких діти не просто будуть вчитися, а творчо, гармонійно, душевно та духовно розвиватися та зростати. Саме такими є наші вальдорфські класи»

Фото вчителя
Вчителька
Крупко Олена Ігорівна
Освіта:
Економіст, бухгалтер
Національний університет водного господарства та природокористування
Національний університет водного господарства та природокористування
Досвід:
5 роки

Олена, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Зацікавившись альтернативною освітою та бажаючи найкращого для своєї доньки, проводить здорові гармонійні заняття на основі вальдорфської педагогіки та організовує дозвілля для школярів із радістю та задоволенням. «Як мама завжди мріяла про творчу школу для своєї доньки і зараз щаслива, що вона тут. Як учитель - радію, що можу пізнавати цей дивовижний світ разом з дітьми. Також люблю бути на природі, люблю готувати. Цііную кожну хвилину проведену зі своєю сім’єю»