Є питання?
МИ ONLINE

Епоха Михаїла у садочку

картинка посту 11-10-2022

Коли настає похолодання у зовнішньому світі та серце хоче душевного тепла починаються випробування та загартовування Духу через мужність та постійну внутрішню боротьбу із темрявою, починається Епоха Михаїла.
“Михаїл” у буквальному перекладі з єврейської означає “хто, як Бог”. Власне, саме цей Архангел закрив ворота раю для змія і досі оберігає їх. Він турбується про кожну людину на землі і допомагає побороти власних зміїв – наших внутрішніх драконів, пристрастей.

Численні українські казки та легенди зображують таку ж боротьбу відважних із драконами та зміями, і це найкращий спосіб для дітей познайомитися із цим символічним образним світом і мати приклади перемоги світла над темрявою.

У цю епоху у садочку обов’язково присутні атрибути мужніх воїнів – мечі, плащі та корони. Червоний колір символізує дію, рух уперед, уміння приймати рішення, а жовтий – як промінь духовної сили, яка допомагає людині діяти. Ось так і у нас – червоний плащ і жовтий (золотий) меч отримає кожен вихованець, коли прийде час здолати дракона на самому святі Михаїла.
Хороводи та вірші у цей період теж тематичні і направлені на укріплення внутрішніх душевних сил, на стриманість та наснагу іти вперед. Вихователі щодня читають казки, що прививають дітям мужність і у п’ятницю діти дивляться улюблену казку на столі. Вже 4 рік під ряд улюбленою для дітей залишається українська народна казка про Івана-Побивана.

Попередній пост
Наступний пост
Фото вчителя
Ведуча вихователька
Плахтина Олена Степанівна
Освіта:
Вища
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Досвід:
6 років

Пані Олена, садовниця, ведуча вихователька, яка несе світлу ідею створення такого затишного гніздечка для щасливих діток із 2013 року. Для вихованців садочку вона берегиня, а для батьків - справжній авторитет. Окрім виховання дітей, цікавиться психотерапією і любить антропософію, чим радо ділиться із іншими вихователями, батьками та дорослими, які шукають себе.

Фото вчителя
Вчителька
Василюк Мирослава Миколаївна
Освіта:
Перекладач, викладач
Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія»
Досвід:
6 років

Мирослава, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Маючи практичний досвід у сферах викладання, перекладу, організації бізнесу та просвітницької діяльності, у 2016 р. започаткувала заняття не лише для власної доньки, а й для інших дітей, які потребують всебічного розвитку і живого навчання на основі вальдорфської педагогіки. «Мені цікаво все, особливо щось нове і здорове, тому коли побачила вальдорфську педагогіку і відчула її вплив на себе, зрозуміла, що це новий і здоровий напрям, який відкриває постійно нові горизонти та розвиток як для дітей, так і для вчителя. Окрім дітей, люблю свою сім’ю та подорожувати з ними, багато читаю та ходжу в походи в гори»

Фото вчителя
Психологиня
Якимчук Світлана Миколаївна
Освіта:
Психолог, логопед
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Досвід:
6 років

Світлана, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 6-9 років. Через велике прагнення організувати вальдорфську школу у Рівному і дати сину сучасну європейську освіту, надихнулася на створення вальдорфських класів для першачків у 2021 році. «Дуже люблю дітей. Почала працювати з ними ще під час навчання в університеті. В мене завжди була ідея створити такі заняття, на яких діти не просто будуть вчитися, а творчо, гармонійно, душевно та духовно розвиватися та зростати. Саме такими є наші вальдорфські класи»

Фото вчителя
Вчителька
Крупко Олена Ігорівна
Освіта:
Економіст, бухгалтер
Національний університет водного господарства та природокористування
Національний університет водного господарства та природокористування
Досвід:
5 роки

Олена, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Зацікавившись альтернативною освітою та бажаючи найкращого для своєї доньки, проводить здорові гармонійні заняття на основі вальдорфської педагогіки та організовує дозвілля для школярів із радістю та задоволенням. «Як мама завжди мріяла про творчу школу для своєї доньки і зараз щаслива, що вона тут. Як учитель - радію, що можу пізнавати цей дивовижний світ разом з дітьми. Також люблю бути на природі, люблю готувати. Цііную кожну хвилину проведену зі своєю сім’єю»