Є питання?
МИ ONLINE

Чому дітям варто лазити по деревах?

картинка посту 15-01-2023

Я пам’ятаю свої дитячі переживання, як хотілося піднятися над землею і з кожною гілкою нова висота відкривала нові краєвиди… а з самого початку і руки здерті до крові і ноги слабкі – не слухаються, і триматися викрученим так важко, до дрижаків в колінах. Але, впертість – вона гори долає. І от коли вже на висоті- от тоді повна радість подолання- насолода, та й черешні чим вище- солодші!!!

Звичайно дитина так не думає- вона це робить і отримує знання через власний досвід. І чим більше в її малому житті таких подолань, тим наполегливіше вона буде прямувати до своїх цілей, і не буде поспішати здаватися…

🔅А тепер як дорослий я можу пояснити, що ж в цей момент з дитиною відбувається?! Перше- це внутрішня воля отримує дозвіл на реалізацію задуму. Друге- колосальна практика вправляння в рівновазі, бо вистояти на одній нозі, висячи на одній руці і при цьому тягнутися ще вище, вже не важливо до гілки чи до яблука.. Третє- радість перемоги, може маленької але тотальної на цю мить, бо я все таки-Можу!!! Четверте ( це вже я знаю як педагог)- так формуються майбутні математичні здібності, а головне геометрія, бо моє тіло рухається у просторі. І ще багато чого дитина осягає під час подібних вправ, і все це для її самодостатності – безцінне! Любіть ваших дітей і вірте їм!

Плахтина Олена, психотерапевт, педагог, основний вихователь «Райце сад»

Попередній пост
Наступний пост
Фото вчителя
Ведуча вихователька
Плахтина Олена Степанівна
Освіта:
Вища
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Досвід:
6 років

Пані Олена, садовниця, ведуча вихователька, яка несе світлу ідею створення такого затишного гніздечка для щасливих діток із 2013 року. Для вихованців садочку вона берегиня, а для батьків - справжній авторитет. Окрім виховання дітей, цікавиться психотерапією і любить антропософію, чим радо ділиться із іншими вихователями, батьками та дорослими, які шукають себе.

Фото вчителя
Вчителька
Василюк Мирослава Миколаївна
Освіта:
Перекладач, викладач
Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія»
Досвід:
6 років

Мирослава, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Маючи практичний досвід у сферах викладання, перекладу, організації бізнесу та просвітницької діяльності, у 2016 р. започаткувала заняття не лише для власної доньки, а й для інших дітей, які потребують всебічного розвитку і живого навчання на основі вальдорфської педагогіки. «Мені цікаво все, особливо щось нове і здорове, тому коли побачила вальдорфську педагогіку і відчула її вплив на себе, зрозуміла, що це новий і здоровий напрям, який відкриває постійно нові горизонти та розвиток як для дітей, так і для вчителя. Окрім дітей, люблю свою сім’ю та подорожувати з ними, багато читаю та ходжу в походи в гори»

Фото вчителя
Психологиня
Якимчук Світлана Миколаївна
Освіта:
Психолог, логопед
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Досвід:
6 років

Світлана, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 6-9 років. Через велике прагнення організувати вальдорфську школу у Рівному і дати сину сучасну європейську освіту, надихнулася на створення вальдорфських класів для першачків у 2021 році. «Дуже люблю дітей. Почала працювати з ними ще під час навчання в університеті. В мене завжди була ідея створити такі заняття, на яких діти не просто будуть вчитися, а творчо, гармонійно, душевно та духовно розвиватися та зростати. Саме такими є наші вальдорфські класи»

Фото вчителя
Вчителька
Крупко Олена Ігорівна
Освіта:
Економіст, бухгалтер
Національний університет водного господарства та природокористування
Національний університет водного господарства та природокористування
Досвід:
5 роки

Олена, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Зацікавившись альтернативною освітою та бажаючи найкращого для своєї доньки, проводить здорові гармонійні заняття на основі вальдорфської педагогіки та організовує дозвілля для школярів із радістю та задоволенням. «Як мама завжди мріяла про творчу школу для своєї доньки і зараз щаслива, що вона тут. Як учитель - радію, що можу пізнавати цей дивовижний світ разом з дітьми. Також люблю бути на природі, люблю готувати. Цііную кожну хвилину проведену зі своєю сім’єю»