Є питання?
МИ ONLINE

Випускний у садочку 2023 рік

картинка посту 06-08-2023

Свята займають особливе місце у нашому просторі – свята є святими. І це важливо для душі та гармонійного розвитку кожної дитини. А тому випускний у садочку – це завжди святе свято!!

Святкування випускного дня у садочку планується батьками заздалегідь і відповідає потребам та внутрішньому стану кожної дитини, яка іде у перший клас, яка вступає на стежину "дорослішання". На цьому святі присутньо багато символів, які будуть супроводжувати та підтримувати дітей усе їхнє життя.

Куди ж ми випускаємо дітей? Чи не буде їм страшно у новому дорослому середовищі? Як можна підтримати дітей та допомогти їм міцно утвердитися на землі, де стільки дорослих випробовувань, але у той же час стільки цікавого навкруги?

Такі теми та внутрішні питання супроводжують вихователів та батьків при організації свята. Організація включає і вирішення цих питань, як от – проходженнчя під аркою, яка є символічним духовним світом на випускниками і буде утримуватися над ними у їхньому дорослому житті, допомагаючи долати страхи. Корона додає впевненості у собі, посвячення у майбутнє і відчуття себе правителем власної долі. А голуб, який кожна мама так старанно шиє своїй дитині з позитивними думками і баченням світлої долі, є тим оберегом, який діти ще довго носять із собою після випускного і тримають як скарб стільки, скільки потребує душа для дорослішання.

Попередній пост
Наступний пост
Фото вчителя
Ведуча вихователька
Плахтина Олена Степанівна
Освіта:
Вища
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова
Досвід:
6 років

Пані Олена, садовниця, ведуча вихователька, яка несе світлу ідею створення такого затишного гніздечка для щасливих діток із 2013 року. Для вихованців садочку вона берегиня, а для батьків - справжній авторитет. Окрім виховання дітей, цікавиться психотерапією і любить антропософію, чим радо ділиться із іншими вихователями, батьками та дорослими, які шукають себе.

Фото вчителя
Вчителька
Василюк Мирослава Миколаївна
Освіта:
Перекладач, викладач
Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія»
Досвід:
6 років

Мирослава, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Маючи практичний досвід у сферах викладання, перекладу, організації бізнесу та просвітницької діяльності, у 2016 р. започаткувала заняття не лише для власної доньки, а й для інших дітей, які потребують всебічного розвитку і живого навчання на основі вальдорфської педагогіки. «Мені цікаво все, особливо щось нове і здорове, тому коли побачила вальдорфську педагогіку і відчула її вплив на себе, зрозуміла, що це новий і здоровий напрям, який відкриває постійно нові горизонти та розвиток як для дітей, так і для вчителя. Окрім дітей, люблю свою сім’ю та подорожувати з ними, багато читаю та ходжу в походи в гори»

Фото вчителя
Психологиня
Якимчук Світлана Миколаївна
Освіта:
Психолог, логопед
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Національний університет «Острозька академія», логопед, Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І. Огієнка
Досвід:
6 років

Світлана, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 6-9 років. Через велике прагнення організувати вальдорфську школу у Рівному і дати сину сучасну європейську освіту, надихнулася на створення вальдорфських класів для першачків у 2021 році. «Дуже люблю дітей. Почала працювати з ними ще під час навчання в університеті. В мене завжди була ідея створити такі заняття, на яких діти не просто будуть вчитися, а творчо, гармонійно, душевно та духовно розвиватися та зростати. Саме такими є наші вальдорфські класи»

Фото вчителя
Вчителька
Крупко Олена Ігорівна
Освіта:
Економіст, бухгалтер
Національний університет водного господарства та природокористування
Національний університет водного господарства та природокористування
Досвід:
5 роки

Олена, вчитель вальдорфських класів для школярів віком 9-13 років. Зацікавившись альтернативною освітою та бажаючи найкращого для своєї доньки, проводить здорові гармонійні заняття на основі вальдорфської педагогіки та організовує дозвілля для школярів із радістю та задоволенням. «Як мама завжди мріяла про творчу школу для своєї доньки і зараз щаслива, що вона тут. Як учитель - радію, що можу пізнавати цей дивовижний світ разом з дітьми. Також люблю бути на природі, люблю готувати. Цііную кожну хвилину проведену зі своєю сім’єю»